Próxima exposición Marzo - Abril en la soleada Marbella, España

PRUEBA EN ARTE

Pasimatuok meną – proga, susipažinti, pajusti ir užmegzti ryšį dar prieš įsigyjant meno kūrinį. Paveikslai namams suteikia pilnatvės jausmą, elegancijos ar net rafinuotumo įspūdį. Kaip pasirinkti tinkamiausią erdvės komponentą? Seguir leyendo

Paveikslai ant sienos

“Pasimatuok meną” – galimybė prieš įsigyjant pasimatuoti, kaip jums patikę paveikslai atrodo ant jūsų namų sienos. Tai ypač naudinga paslauga, jei nėra galimybės atvykti į paveikslų galeriją ir pamatyti meno kūrinį gyvai.

Pasimatuok meną. Kaip užsakyti paslaugą?

Pruébate el arte
  1. Patikusius paveikslus susidėkite į lista de deseos krepešelį. Krepšelis susiformuoja automatiškai, puslapyje “Parduodami paveikslai prie patikusių paveikslų paspaudus mygtuką “Add to wishlist”.
  2. Atsiųskite erdvės (-ių), kur norėtumėte kabinti paveikslą (-us), keletą nuotraukų ir nuorodą į lista de deseos krepšelį
  3. El. paštu jums atsiųsime nuotraukas, kaip jūsų pasirinkti paveikslai atrodo ant jūsų namų sienos ar net rekomendacijas, ant kurios sienos paveikslas geriausiai išpildys interjero visumą ir geriausiai atliks savo misiją.  
  4. Pagal individualų susitarimą, kartais suteikiama galimybė paveikslą pasimatuoti ne tik virtualiai, bet ir su pristatymu į namus. Dėl individualaus pasimatavimo – susisiekime

Meno kūrinio pasimatavimas – puikus būdas suprasti, kuris modernus paveikslas ant sienos dera būtent Jūsų interjere, taip pat, ant kurios namų sienos pakabintas meno kūrinys atsiskleis geriausiai ir atneš didžiausią vertę.

Choose

Abstraktus paveikslas kuria gylį ir asmenybės pokytį interjere. Džiaugiuosi, kad vis daugiau stilingų žmonių renkasi savo namų erdvėms paveikslus ar kitus meno kūrinius.

Free Fitting

Susisiekite, patikusius paveikslus galime pamatuoti jūsų erdvėje.

PRUEBA EN ARTE

“Manęs dažnai klausia, kokia vieno ar kito paveikslo istorija. Mano atsakymas paprastas, vienos istorijos nėra. Yra emocija, o emociją kiekvienas suvokia taip, kaip šiuo metu žmogus pats jaučiasi. Taip vienas paveikslas įgauna daug skirtingų matymo kampų. Tuomet ir prasideda paveikslo gyvenimas, pulsuojant ir atsiskleidžiant po tiek, kiek tam momentui reikia.”
- Eigirdas Scinskas