Pasimatuok meną virtualiai. Daugiau

Būna, kai vertę jaučiame turėdami tiesiog tuščias sienas ir tai visiškai normalu. Dažniausiai šį jausmą mėgstame tuomet,  kai erdvė dar nauja,  praktiškai dar galima užuosti remonto kvapą ir mėgautis naujai susikurtos erdvės pojūčiu. Ilgainiui atsiranda noras namų sienas prakalbinti, suteikti joms istoriją, būtent tuomet namuose ir atsiranda paveikslai.

Abstraktus menas namų ar biuro erdvėje

Abstraktus meno kūrinys namų ar biuro erdvėje – tai ne tik interjero detalė, tai individualus vaizduotės ir net kartais dienos nuotaikos atspindys. Abstraktus menas, o ypač abstrakti tapyba, neretai savo teigiamu poveikiu žmogui prilygsta psichoterapijai, atlieka meditacinį vaidmenį. Įvairių spalvų ir tekstūrų draugystė leidžia akimis pamatyti neaprėpiamą gylį ir jį perteikia protui ir širdžiai. Skaityti daugiau

Modernūs paveikslai

Tapyti paveikslai interjere. Mitas: dideli paveikslai – tik erdviame interjere

Tapyti paveikslai ant drobės nerėminami, kad rėmas neuždarytų erdvės ir gylio pojūčio meno kūrinyje. Nors abstraktūs paveikslai dažniausiai tapomi dideli – rekomenduojama į juos žiūrėti iš arti, tad paveikslui  nereikia ieškoti didelės erdvės. Abstrakcijos kviečia eiti gilyn, o žmogus, stebintis paveikslą, tampa kūrėju, interpretuojančiu kūrinį pagal dienos emocijas, jausmus, energiją. 

Kolekciniai tapyti paveikslai ant drobės – išskirtinė dovana

Kolekcinis meno kūrinys – dovana, reprezentuojanti išskirtinį skonį ir sukurianti ilgaamžę vertę. Tokia dovana puikiai tinka jubiliejaus, gimtadienio, santuokos ar įkurtuvių proga, neretai pasirenkama ir kaip gestas, norint parodyti rafinuotą dėmesį versle. 

Įspūdį paliko daugiau nei vienas paveikslas? Prieš priimant sprendimą – norėtųsi susipažinti su meno kūriniu artimiau ar net pasimatuoti jį namų erdvėje? Gyvai pažinčiai atvira meno galerija, įsikūrusi Vilniaus vartuose, adresu Antano Tumėno g. 4, Vilnius (rytinis įėjimas). Pasimatuoti patikusį paveikslą suteikiama galimybė ir savo namų erdvėje.

Abstrakcijos