WISHLIST | NORŲ SĄRAŠAS

Norų sąrašas

Norų sąrašas. Tavo mėgstamiausi paveikslai

Nes kartais reikia leisti minčiai subręsti, sugrįžti į sąrašą dar ir dar, pažvelgiant į favoritus nauju žvilgsniu, kol vienas jų taps namų interjero dalimi. 

Nes kartais priimant sprendimą norisi pasitarti, o wishlist (norų sąrašas) patogus būdas pasidalinti pasirinkimų rinkiniu.

Aliejiniais dažais ant tikros drobės tapytas abstraktus paveikslas – aukštos meninės vertės kūrinys, kurio atėjimas į namų erdvę – sprendimas, kuriam taip kartais reikia laiko subręsti.

Tavo norų sąrašas su galimybe patogiai pasidalinti – žemiau. 

Kaip išsirinkti tobulą erdvės komponentą namų ar biuro interjerui? Patarimai žemiau.

Mano paveikslų Wishlist

Product name
No products added to the wishlist

Wishlist esantys paveikslai namuose. Kaip apsispręsti?

 

Dažniausiai norų sąraše esantis tapytas paveikslas tampa įgyvendintu noru:

Atsiųskite savo norų sąrašą ir keletą erdvės (-ių) nuotraukų, atsiųsime jums erdvės nuotraukas su virtualiai interjere apsigyvenusiais norų sąrašo paveikslais ar net sutarsime gyvą pasimatavimą jūsų namuose. 

Pasimatuok meną

 

Paveikslai jūsų namuose, kaip pasimatuoti:

  • Paveikslų galerijoje (parduodami paveikslai) išsirinkite labiausiai patikusius paveikslus, įdėkite juos į norų sąrašą (add to wishlist mygtukas prie paveikslo aprašymo). 
  • Nuorodą į savo norų sąrašą ir erdvės (-ių), kur norėtumėte pakabinti paveikslą (-us) nuotrauką (-as), atsiųskite el. paštu (kontaktai) .
  • El. paštu gausite savo erdvės interjero nuotraukas, kuriose pasirinktas paveikslas virtualiai jau gyvens jūsų interjere.
 
Shopping Cart
Scroll to Top