DIDŽIAUSIAS STUDIO SALE Nuolaidos atrinktiems paveikslams iki -70%

DIDŽIAUSIAS STUDIO SALE

Nuolaidos atrinktiems paveikslams iki -50% -70%

Studio SALE yra daromi, kad paveikslai ir menas iš esmės būtų kiekvienuose namuose, nes gyventi su paveikslu daug prasmingiau negu tarp tuščių, baltų sienų. Tikri originalūs, tapyti paveikslai, telieka išsirinkti labiausiai atiepiančius namų emociją. Eigirdas

Įspūdį paliko daugiau nei vienas paveikslas? Prieš priimant sprendimą – norėtųsi susipažinti su paveikslu ar net pasimatuoti meno kūrinį namų erdvėje? Pasimatuoti patikusį paveikslą suteikiama galimybė ir savo namų erdvėje NEMOKAMAI:

Pasimatuok meną

Modernūs paveikslai

Tapyti paveikslai interjere. Mitas: dideli paveikslai – tik erdviame interjere

Tapyti paveikslai ant drobės nerėminami, kad rėmas neuždarytų erdvės ir gylio pojūčio meno kūrinyje. Nors abstraktūs paveikslai dažniausiai tapomi dideli – rekomenduojama į juos žiūrėti iš arti, tad paveikslui  nereikia ieškoti didelės erdvės. Abstrakcijos kviečia eiti gilyn, o žmogus, stebintis paveikslą, tampa kūrėju, interpretuojančiu kūrinį pagal dienos emocijas, jausmus, energiją. 

Kolekciniai tapyti paveikslai ant drobės – išskirtinė dovana

Kolekcinis meno kūrinys – dovana, reprezentuojanti išskirtinį skonį ir sukurianti ilgaamžę vertę. Tokia dovana puikiai tinka jubiliejaus, gimtadienio, santuokos ar įkurtuvių proga, neretai pasirenkama ir kaip gestas, norint parodyti rafinuotą dėmesį versle. 

Abstrakcijos